Company profile

HB Bilişim

Türkiye’nin En Güvenilir Yetkili Yenileme Merkezi 🛒 Yenilenmiş Elektronik Ürün Marketi 🔬 Teknik Servis Hizmetleri

Industry
Telecommunications
Employees
50
Headquarters
Beşiktaş, İstanbul
Founded
1994
LinkedIn followers
590
Office locations
1

HB Bilişim company summary

HB Bilişim is a company in the Telecommunications industry, headquartered in Beşiktaş, İstanbul, founded in 1994. On LinkedIn the company has around 50 employees and 590 followers.

What technology does HB Bilişim use?

No technologies detected yet. Warmrank rechecks company websites on a rolling basis.

About HB Bilişim

1994 yılında Gsm teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan firmalarımız, geçen 26 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Yenileme, Satış ve Teknik Servis hizmetleri sunan firmalarından biri olmayı başarmıştır. 1997 yılında Turkcell abone merkezliği 2007 yılında Türk Telekom ana bayiliği ve halen Hb Bilişim ve Mastek Bilişim olarak yenileme, servis, satış ve Buyback hizmetlerimiz ile tüm Türkiye'de kurumsal toptan ve perakende çözüm ortaklarımız devam etmektedir. 53 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten HB Bilişim siz müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktadır.

Where is HB Bilişim located?

HB Bilişim lists 1 location.

Beşiktaş, İstanbul, TRHQ
Hasfırın Caddesi 34022 Sinan Paşa Mahallesi

Compare companies similar to HB Bilişim

More companies in Telecommunications.

CompanyIndustryEmployeesFoundedHeadquarters
HB Bilişim
hbbilisim.com.tr
Telecommunications501994Beşiktaş, İstanbul
Huawei
huawei.com
Telecommunications140,916-Shenzhen, Guangdong
Ericsson
ericsson.com
Telecommunications107,3601876Kista, Stockholm, SE
Nokia
nokia.com
Telecommunications101,274-Espoo, Southern Finland
airtel
airtel.com
Telecommunications100,086-Gurgaon, Haryana
Jio
jio.com
Telecommunications100,2322010Navi Mumbai, Maharashtra
AT&T
att.com
Telecommunications194,600-Dallas, TX
Telecommunications40,8501998São Paulo, SP
stc
stc.com.sa
Telecommunications18,2821998Riyadh, Riyadh
Orange
orange.com
Telecommunications147,006-Issy-les-Moulineaux, Île-de-France
Claro Brasil
claro.com.br
Telecommunications43,506-São Paulo, SP

Frequently asked questions about HB Bilişim

What does HB Bilişim do?

1994 yılında Gsm teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan firmalarımız, geçen 26 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’ye, en büyük Yenileme, Satış ve Teknik Servis hizmetleri sunan firmalarından biri olmayı başarmıştır. 1997 yılında Turkcell abone merkezliği 2007 yılında Türk Telekom ana bayiliği ve halen Hb Bilişim ve Mastek Bilişim olarak yenileme, servis, satış ve Buyback hizmetlerimiz ile tüm Türkiye'de kurumsal toptan ve perakende çözüm ortaklarımız devam etmektedir. 53 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten HB Bilişim siz müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti sunabilmek için çabalamaktadır.

How many employees does HB Bilişim have?

HB Bilişim has around 50 employees on LinkedIn.

Where is HB Bilişim headquartered?

HB Bilişim is headquartered in Beşiktaş, İstanbul.

When was HB Bilişim founded?

HB Bilişim was founded in 1994.

Build a lead list from companies like HB Bilişim

Describe your ICP or import a CSV. Warmrank finds matching companies, enriches contacts with verified emails, and tracks every lead.