Company profile
Starcode
Starcode | Software revolutie voor de maakindustrie. Wij maken modulaire software om jouw productie te ondersteunen.
- Industry
- Information Technology & Services
- Employees
- 7
- Headquarters
- Veenendaal, Utrecht
- Founded
- 2015
- LinkedIn followers
- 470
- Office locations
- 1
Starcode company summary
Starcode is a company in the Information Technology & Services industry, headquartered in Veenendaal, Utrecht, founded in 2015. On LinkedIn the company has around 7 employees and 470 followers. Its listed specialties include Systeemintegratie consultancy, Robotic Process Automation, Process mining, Lowcode, Power BI.
What technology does Starcode use?
No technologies detected yet. Warmrank rechecks company websites on a rolling basis.
About Starcode
Wij zijn meer dan alleen ontwikkelaars; Met 15 jaar ervaring en "smeer aan onze handen" staat Starcode in de voorhoede van technologische vernieuwing binnen de maakindustrie. We zijn praktijkgerichte innovators die begrijpen wat het betekent om op de werkvloer te staan. Onze diepgaande kennis van de industrie en directe ervaring met de complexiteiten van productieprocessen stellen ons in staat om oplossingen te bieden die naadloos integreren met elk uniek productieproces, dankzij onze aanpasbare Starcode modules. Bij Starcode draait alles om het creëren van echte waarde voor onze klanten. We duiken diep in uw bedrijfsprocessen om de unieke uitdagingen en kansen te identificeren. Of het nu gaat om het finetunen van uw MRP-systeem met dynamische aanpassingen of het implementeren van onze modulaire oplossingen om uw productieplanning en shopfloor management te optimaliseren. Onze aanpak faciliteert een soepele productiestroom en realtime inzichten, waardoor u efficiënter kunt plannen en reageren op de dynamische eisen van de productieomgeving. We werken zij aan zij met onze klanten, niet alleen als leveranciers, maar als echte partners in innovatie. Onze strategie is gericht op het samen slechten van IT-barrières en het optimaliseren van processen voor nu en in de toekomst. Door onze modulaire aanpak kunnen we uw specifieke bedrijfsprocessen ondersteunen en verbeteren, met als doel significante groei in zowel omzet als teamgrootte te realiseren. Starcode is uw bondgenoot in de digitale transformatie, klaar om samen de uitdagingen van morgen aan te gaan. Met onze voeten stevig in de klei van de maakindustrie, zijn we gepassioneerd over het leveren van oplossingen die echt impact maken. Laat ons uw partner zijn op de weg naar een efficiëntere, innovatievere toekomst.
Specialties
Where is Starcode located?
Starcode lists 1 location.
Compare companies similar to Starcode
More companies in Information Technology & Services.
| Company | Industry | Employees | Founded | Headquarters |
|---|---|---|---|---|
Starcode starcode.nl | Information Technology & Services | 7 | 2015 | Veenendaal, Utrecht |
Mindtree ltimindtree.com | Information Technology & Services | 19,555 | - | Bangalore, Karnataka |
Collabera collabera.com | Information Technology & Services | 6,210 | 1996 | Basking Ridge, New Jersey |
Thoughtworks ter.li | Information Technology & Services | 14,147 | - | Chicago, IL, US |
VINCI Energies vinci-energies.com | Information Technology & Services | 25,899 | - | Nanterre, Île-de-France |
ATC atc.xyz | Information Technology & Services | 1,746 | 2007 | Clive, Iowa |
Ambev Tech ambevtech.com.br | Information Technology & Services | 1,434 | - | Blumenau, SC |
PETRONAS Digital Sdn Bhd petronas.com | Information Technology & Services | 2,624 | 2000 | Kuala Lumpur, Wilayah Persekutuan |
Akka Technologies akka-technologies.com | Information Technology & Services | 3,334 | - | Bruxelles, Région de Bruxelles-Capitale |
Computacenter computacenter.com | Information Technology & Services | 20,187 | 1981 | Hatfield, Hertfordshire |
Dahua Technology Co. LTD dahuasecurity.com | Information Technology & Services | 5,174 | - | Hangzhou, Zhejiang |
Frequently asked questions about Starcode
What does Starcode do?
Wij zijn meer dan alleen ontwikkelaars; Met 15 jaar ervaring en "smeer aan onze handen" staat Starcode in de voorhoede van technologische vernieuwing binnen de maakindustrie. We zijn praktijkgerichte innovators die begrijpen wat het betekent om op de werkvloer te staan. Onze diepgaande kennis van de industrie en directe ervaring met de complexiteiten van productieprocessen stellen ons in staat om oplossingen te bieden die naadloos integreren met elk uniek productieproces, dankzij onze aanpasbare Starcode modules. Bij Starcode draait alles om het creëren van echte waarde voor onze klanten. We duiken diep in uw bedrijfsprocessen om de unieke uitdagingen en kansen te identificeren. Of het nu gaat om het finetunen van uw MRP-systeem met dynamische aanpassingen of het implementeren van onze modulaire oplossingen om uw productieplanning en shopfloor management te optimaliseren. Onze aanpak faciliteert een soepele productiestroom en realtime inzichten, waardoor u efficiënter kunt plannen en reageren op de dynamische eisen van de productieomgeving. We werken zij aan zij met onze klanten, niet alleen als leveranciers, maar als echte partners in innovatie. Onze strategie is gericht op het samen slechten van IT-barrières en het optimaliseren van processen voor nu en in de toekomst. Door onze modulaire aanpak kunnen we uw specifieke bedrijfsprocessen ondersteunen en verbeteren, met als doel significante groei in zowel omzet als teamgrootte te realiseren. Starcode is uw bondgenoot in de digitale transformatie, klaar om samen de uitdagingen van morgen aan te gaan. Met onze voeten stevig in de klei van de maakindustrie, zijn we gepassioneerd over het leveren van oplossingen die echt impact maken. Laat ons uw partner zijn op de weg naar een efficiëntere, innovatievere toekomst.
How many employees does Starcode have?
Starcode has around 7 employees on LinkedIn.
Where is Starcode headquartered?
Starcode is headquartered in Veenendaal, Utrecht.
When was Starcode founded?
Starcode was founded in 2015.
Build a lead list from companies like Starcode
Describe your ICP or import a CSV. Warmrank finds matching companies, enriches contacts with verified emails, and tracks every lead.